E- Kursus

E- Kursuse kirjeldus:

Anname sulle teadmised, oskused ja õppeprogrammi, et Sina saaksid ohutuks ja kindlaks juhiks! Teeme endast kõik, et pakkuda Sulle juhilubade tegemise juures positiivset emotsiooni ning, et Sul oleks võimalikult mugav ja lihtne kogu protsessi vältel.
Milline on veebipõhine õpe?
Õpilane saab koodi koolitussüsteemi juurdepääsuks. Registreerub autokooli kodulehel ja saab täieliku juurdepääsu koolitusprogrammile.
Vaatab videoloenguid, õpib liiklusõigust, teeb läbi testi eksamipiletite baasil. Läbib sõiduõpetaja juhendamisel sõidukursuse õppeautol.
Sooritab autokoolis siseeksamid ning õpilane lubatakse Transpordiameti eksamitele juhiloa saamiseks.

Miks just veebikoolitus?

• Pole tarvis kulutada aega teekonnale autokooli ja tagasi.
• Aktuaalne neile, kes elavad linnast väljas, ja ka neile, kes hindavad lihtsalt oma aega.
• Võimalus õppida mis tahes teie jaoks mugavas kohas, samuti teel tööle.
• Võimalus õppida mistahes sobival ajal, mitte aga joosta teatud ajaks loengule.
• Loenguid saab korduvalt vaadata, selleks et õppematerjalist täielikult aru saada ja see meelde jätta.
• Saab eksamipileteid testrežiimis tundma õppida ja analüüsida tehtud vigu.
• Õppeprogrammi saate kasutada nii kaua, kui palju aega vajate kogu materjali kursuse läbitöötamiseks.